• יש לך שאלות?
  • 054-5290106
  • info@alonbaumann.co.il

אודות אתר אלון באומן

אתר אלון באומן – לימוד קורסים אונליין הינו אתר לימודים אונליין אשר הוקם על מנת לעזור לסטודנטים להתמודד עם הקורסים הנלמדים במסגרות האקדמאיות. האתר מתמקד בקורסי מתמטיקה והנדסה הנלמדים בפקולטות להנדסה השונות במכללות האקדמאיות ובאוניבסיטאות: הנדסת חשמל, הנדסת מכונות, הנדסה רפואית, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה, וכל תואר אחר בו נלמדים קורסי מתמטיקה.

 

אודות הקורסים

הקורסים באתר מותאמים לכל מוסד לימודים, בהתאם לתוכנית הלימודים של אותו מוסד. כל קורס מחולק לנושאים ותת נושאים על מנת ליצור אצל הסטודנט מבנה היררכי של חומר הלימוד בקורס, ולהקל עליו בלימוד החומר.

בכל נושא ישנם מספר סרטונים הכוללים הסבר תיאורטי ותרגילים המסודרים בדרגת קושי עולה, על מנת לאפשר לסטודנט ללמוד את החומר מהרמה הבסיסית שלו ועד לרמת תרגילים במבחנים.

בניית הקורסים התבצעה בהשקעה מרובה, מתוך מחשבה על חלוקת הנושאים בקורס, מיון התרגילים לפי נושאים, וסידור התרגילים ברמת קושי עולה. ולכן, בלימוד הקורס לא כדאי לדלג על נושאים או סרטונים, ובכך לאפשר לימוד רציף של חומר הלימוד בקורס ללא פערים היכולים להיווצר כאשר לא לומדים נושא מסויים.

*הנושאים בכל קורס נקבעו על סמך סילבוסים מעודכנים ליום שבו הועלה הקורס לאתר. כמובן שבמשך הזמן, יכולים להתבצע שינויים בסילבוס ובחומר הנלמד. אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על תיאום מוחלט בין הסילבוס לבין הקורס אך עדיין יכולים להיווצר פערים מסוימים. לכן, במידה ונתקלתם בנושא חסר או עודף בקורס מסויים, עדכנו אותנו ונבצע שינויים בהתאם.

 

מרתונים  למוסדות אקדמאיים

שיתוף פעולה עם מכללות מובילות

צפייה בכל זמן

קורסים אונליין

מתחילים ללמוד עוד היום בכל מקום ובכל זמן

מקצועות המתמטיקה וההנדסה

מעבר מלא על חומר הלימוד

רכישה
לימוד פרטני

שיעורים פרטיים

שיעורים ליחידים ולקבוצות עד 8 סטודנטים

שיעורים ברורים, מסודרים ומקצועיים

הכנה מלאה למבחני סוף סמסטר

תיאום פגישה
צפייה בכל זמן

פתרון מבחנים

נתקלתם במבחן שאין לו פתרון?

המרצה פרסם פתרון לא ברור?

שלחו לנו את המבחן ופתרון שלו יעלה לאתר

רכישה

יש לכם שאלות? צרו קשר ונשמח לסייע