• יש לך שאלות?
  • 054-5290106
  • info@alonbaumann.co.il

לשליחת המלצה לחץ כאן

 

נועה רפפורט

מכללת אפקה

רכשתי את הקורס של מד״ח, הקורס הועבר בצורה ברורה, קליטה ומהירה! לא הייתי עוברת את הקורס הזה בלי אלון
תודה רבה!

שלו גופר

אפקה

ממליץ מאוד עשיתי עם אלון כמה מרתונים ואת הקורס אונליין של מדח ופשוט סידר לי את כל מה שצריך לקראת המבחנים

 

 

דנה

אוניברסיטת תל אביב

ממליצה בחום. למדתי עם אלון במרתון למבחן בחדו״א.
אלון הסביר את החומר בצורה מצוינת ועניינית, ענה לכל השאלות ופתר תרגילים ברמה גבוהה שסייעו לנו מאוד בהבנה.
אני ממליצה בחום. 

 

שי שופן

מכללת אפקה

אלון באומן הוא המורה הפרטי הטוב ביותר שנתקלתי בו.
הוא יודע את החומר מצוין, מעביר אותו בצורה מובנת ומעל להכל משרה רוגע ובטחון.
בזכותו הציונים שלי השתפרו במקצועות המתמטיים ממוצע 62 לממוצע 85.

תודה רבה על הכל, אלון!

 

 

 

גיא איסקוב

מכללת אפקה

הלימודים עם אלון תרמו לי מאוד בהשלמת התואר בהנדסה. אלון מעביר את הנושא ביעילות, מקצועיות ודיוק רב.

דורון

Hit מכון טכנולוגי חולון

באופן אישי אני ממליץ בחום על אלון באומן כמורה פרטי,למדתי איתו את הקורסים אינפי 1,אינפי 2,אלגברה ליניארית,הסתברות,כלים מתמטיים.ובזכות אלון עברתי אותם בצורה טובה מאוד וחלקה.אלון יודע להעביר את החומר בצורה מאורגנת ומסודרת,מעבר על החומר הנלמד במהלך הסמסטר ודגש עיקרי לקראת המבחן.ממליץ בחום!!

דו שפילמן

שנקר

אלון עזר לי להתגבר על מספר קורסים שהיו מחסום של ממש עבורי בתואר בהנדסה. לפניו עברתי מספר מורים שהיו יקרים משמעותית ולא ממש עזרו. אלון הפך לכתובת לכל נושא שהתקשיתי בו.

ויטו זיידמן

מכללת אפקה

מורה מקצועי וחד, העביר את החומר בצורה מדהימה. לא יודע איך הציונים שלי במכניקה וחדוו"א 2 היום נראים בלעדיו :)

מאי מזור

מכללת אפקה

אלון מרצה מצויין קשוב, עוזר בזכותו עברתי את שנה א בשלום ממליצה בחום יודע את החומר בצורה יוצאת דופן

ראול סער

אפקה המכללה האקדמית להנדסה

אלון הוא מורה טוב יותר מכל מרצה במכללה! ברור, שיטתי ומסודר. למדתי אצל אלון 3 קורסים במתמטיקה במקום ללכת להרצאות ותירגולים. שלושה/ארבעה מפגשים עם אלון מחליפים באופן טוב יותר הגעה לסמסטר לימודים שלם! ממליץ בחום! ראול

אוראל דמרי

אפקה

מרצה ומורה מצויין! אלון ליווה אותי לכל אורך התואר, החל ממרתונים בחדוא ועד שיעורים פרטיים באנליזה נומרית. אין ספק שבזכותו עברתי בהצלחה לא מעט קורסים בתואר, וכמוני גם תלמידים רבים אחרים. הוא סייע להבין את החומר ולעבור את המבחנים.

שיר אדרי

מכללת אפקה

אלון מורה מעולה! לקחתי אותו בכל קורס אפשרי והמלצתי עליו לכל החברים בתואר. הוא יודע את החומר ואת הדרישות של המכללה פרפקט ויודע להעביר את החומר בצורה מצוינת! קיבלתי 97 בחדוא, 84 בלינארית.

טל אביב

אפקה המכללה האקדמית להנדסה

לקחתי מרתון של אלון ב3 קורסים מתמטיים במהלך התואר. אלגברה ליניארית , משוואות דיפרנציאליות חלקיות ואנליזה נומרית. בכולם ! קיבלתי מעל 85 במועד א' מ*בלי* להגיע כמעט להרצאות ותרגולים במסגרת התואר. בן אדם חד,מדויק,שיטתי ומקסים שמביא אותך לתוצאות הכי טובות שניתן להגיע. אלון תודה על הכל! ממליצה מאוד!

אילן שדה

אפקה

אלון מורה מבין עניין. יודע לזהות את הקושי אצל כל סטודנט ולתת לו כלים והכוונה להצלחה. אני ורבים מחבריי לתואר למדנו אצלו ואני ממליץ בחום. בהצלחה

אבי צדקה

מכללת אפקה להנדסה

למדתי אצל אלון את כל הקורסים המתמטיים והצלחתי בענק וזה לגמרי בזכותו, הייתי מגיע כשאני אאוט לגמרי ותוך שעות בודדות ההיתי מוכן ברמה הכי גבוהה! הייתי כבר אצל מורים ואלון הוא חד משמעית הכי טוב! אין שאלה בכלל, מקצוען אמיתי.

אלירן מרגלית

אפקה

אני למדתי אצל אלון קורסים מתמטיים במסגרת תואר ראשון בהנדסה מכנית. בין הקורסים שלמדתי היה מד"ח, אנליזה הרמונית, מבוא להסתברות ואנליזה נומרית אלון מעביר את החומר בצורה נהדרת! הוא יודע לחבר את התאוריה המתמטית עם יישומים הנדסיים וכמובן שתרגול לקראת המבחן מוכיח את עצמו בענק. בכל הקורסים שלמדתי אצלו קיבלתי ציונים מעל 90! ממליץ בחום לא רק לציון טוב, אלא גם להבנה טובה!

חן

אפקה

מורה מס 1 בארץ ! ללא כל ספק מכין את הסטודנט בצורה הכי טובה למבחן , כל המבחנים שלמדתי איתו קיבלתי ציון מעולה ולא ידעתי כלום לפני השיעור. תודה רבה!

עדי קמינסקי

מכללת אפקה

אלון מורה מעולה!!! אי אפשר לא להבין אחרי שיעור אצלו! למדתי אצלו חדוא וקיבלתי 94, אלגברה לינארית 95 והסתברות 90!

איתי כהן

אפקה

כל קורס שהתקשתי בו כולל: חדוא מדר מדח לינארית חשמל, הלכתי לאלון והוא לימד אותי את כל מה שאני צריך לדעת בשעות בודדות. מורה תותח! 

עומר ויטמן

אפקה

ממליץ בחום על שיטת הלימוד של אלון. מלבד היותו אחלה בחור, הוא מעביר את החומר בצורה ממוקדת ומובנת מאוד. הוא עזר לי לעבור מספר קורסים שנחשבים קשים, ביניהם, מבוא להנדסת חשמל, אלקטרוניקה , מד״ח ואנליזה הרמונית. את כל הקורסים עברתי במועד א׳ עם ציונים טובים. שוב, ממליץ בחום!

מעיין וינגרטן

אפקה

אלון באומן תותח! לקחתי 2 קורסים איתו, אנליזה נומרית ומד''ח. תוך 5 ימים למדנו את כל החומר וכמובן שהצלחתי בשני המבחנים בציונים גבוהים

הילה רודנר

מכללת אפקה

ממליצה מאוד!! אין על אלון, מפשט כל קורס לשפה פשוטה וטכניקות פתרות ברורות.

שי

אפקה

בתקופת התואר לא היה לי זמן ללמוד או להגיע לשיעורים. אתם יודעים (או שלא) ילדים, עבודה וכל מה שמסביב. הסתדרתי בדרך כלל אבל במקצועות המתמטיקה המתקדמים פשוט לא הסתדרתי. יום אחד קיבלתי אולטימטום מהמכללה שבמידה ולא אעבור את המקצוע פשוט לא אהייה. חבר סיפר לי על אלון. הרמתי טלפון. אלון פשוט הבין את הצורך שלי ואת הבעיה ופשוט לימד אותי למבחן. עברתי. מאז הפכתי לתלמיד קבוע של אלון במבחנים נוספים. אלון הקדיש לי את הזמן שאני זקוק לו גם במחיר של הקרבה אישית שלו. מאז הספקתי לסיים את התואר ולעבוד בתעשייה. אני יכול לספר שאפילו הספקתי להמליץ על אלון לתלמידים נוספים שהתקשו וסיפרו לי שלולא אלון היה הרבה יותר קשה. תותח! 

שחף פליישמן

אפקה

אלון מעבר להיותו מורה מעולה( הטוב ביותר אשר יצא לי ללמוד איתו) הוא גם אדם נעים וסבלני. הוא לימד אותי מספר מקצועות מי מצב של אפס ידע בחומר למצב של מעבר המבחן בציון טוב וזמן מצחיק של 4 שעות או 6 תלוי באיזה מקצוע. מורה תותח ממליץ יותר מחום!

עופר שמש

אפקה המכללה האקדמית להנדסה

בעיני אלון היה מורה מקצועי, יסודי ומאד מאורגן . לאלון יש סבלנות ורצון להצלחת תלמידיו. השיטות לימוד שבהם הוא השתמש כדי להעביר את התכנים גרמה לי להבין את החומר בצורה הכי ברורה. ממליץ עליו בחום

שירה

אפקה

אלון ליווה אותי בכל הקורסים המתמטיים החל מליניארית ועד לקורס האחרון... אין לי ספק שבלי אלון לא הייתי מסיימת את התואר ואפילו חושבת על פרישה ממנו בשלב מוקדם בגלל קורסים שהיוו עבורי מחסום רציני. ממליצה עליו לכל מי שעובר את התואר הזה, קשה לחשוב על תואר בלי אלון באומן. מורה אמיתי שמלמד את החומר בצורה הכי ברורה שיש !

אלכס שמחייב

אפקה

אלון הוא מקצוען שחי ונושם את עולם ההוראה. היכולת הדידקטית, הסדר והיכולת להבין את צרכי הסטודנט הם שמבליטים את אלון. אלון בנה לי תכנית מסודרת ומותאמת אישית וכך עזר לי להבין את החומר בצורה שהמבחן כבר לא הווה מכשול. הלוואי שהיו עוד מרצים כמוהו.

טום רוזנסקי

אפקה

אלון הוא המורה הכי טוב שיצא לי ללמוד איתו ! מסביר בגובה העיניים , מסודר , מפשט כל נושא ועונה על כל שאלה בלי זלזול גם היא הכי פשוטה בעולם! בזכות אלון קיבלתי מעל 85 בכל המקצועות המתמטיים ! תמיד המלצתי עליו בתור מורה ואמשיך ! בהצלחה

ניצן רז

מכללת אפקה

אלון עזר לי עם מבפר קורסים, גם בתחום האלקטרוניקה וגם בתחום המתמטיקה. יש לו אלגוריתמים לפתיר. תרגילים שתמיד עובדים, ובמידה שיש בעיות עם התיאוריה הוא עוזר ןמסביר. ממליץ בחום

רן אלוני

אפקה

כבר שנים שאלון מסייע בצורה יוצאת דופן, לסטודנטים באפקה בכלל ולי באופן אישי, לעבור ולהצליח בקורסי המתמטיקה הרבים הפזורים לאורך כל תארי ההנדסה השונים. מעבר לידע המועבר והגישה המצוינת, חוויית הלימוד נעימה ומחדירת ביטחון ומוטיבציה. חדו"א 2 בציון 94. אנליזה נומרית בציון 75. ממליץ בחום.

יריב מזרחי

מכללת אפקה

מניסיון אישי, אם יש ספק לגבי קורס מסוים, אז אין ספק שהוא השירות המומלץ עבורך. הגעתי אל אלון כשלא הרגשתי בטוח לגבי החומר הנלמד ויצאתי לאחר הבנה של החומר ועם תוכנית עבודה מסודרת, עברתי איתו הכל בהצלחה. בעיניי במקצועיותו וכישוריו אלון מצליח להשרות לתלמיד שקט נפשי, ניסיון רב בזמן קצר ותוכנית עבודה מסודרת. לסיכום: ממליץ בחום

אלון

אפקה

ממליץ בחום!! יודע פשוט לפתור הכל!! מחוודא דרך נומרית עד ל מדח!! בזכותו סיימתי את כל החלק של המתמטיקה בתואר בציונים גבוהים!!

תום יהושע

מכללת אפקה

מורה מעולה.מסביר בצורה מושלמת את החומר. נותן פיתרון יעיל לכל שאלה. ממליץ בחום!!

מתן מאור

אפקה

אלון באומן הוא המורה הפרטי הכי טוב שהיה לי. אין קורס מתמטי שלא עברתי בזכות אלון, ואני חייב לו תודה שעזר לי לצלוח את התואר. כבר המלצתי עליו בחום בעבר, ואעשה זאת שוב בכל הזדמנות

אור בכר

מכללת אפקה

הוא פשוט תותח! מסביר מעולה במילים פשוטות, מוריד את כל הדברים המיותרים ונשאר עם העיקר, כך שכל אחד יכול להבין אותו בפעם אחת. סבלני, רגוע ובאמת באמת אחלה מורה. מאז שלקחתי איתו שיעורים הציונים שלי עלו פלאים!

אלון אילוז

אפקה

אלון מספר אחת בתחום ! ליווי מלא של כל מקצועות המתמטיקה עזר לי מאוד לאורך כל התואר גם בשיעורים פרטיים וגם בקורסים המתוקשבים. כיסוי מלא של כלל החומר מומלץ בחום תמורה מלאה לכסף שווה כל שקל.

בן

אפקה

אלון בעל יכולת לימוד גבוהה ביותר, מעביר שיעור באופן מקצועי ונעים. עזר לי מאוד במהלך התואר. מומלץ בחום !!!

ארבל ליכט

מכללת אפקה

בזכות אלון באומן סיימתי התואר, בהצלחה! במספר קורסי מתמטיקה שונים (מדח, מדר, הרמונית, נומרית) כמו סטודנט טוב מן המניין התעצלתי להיכנס להרצאות, כי מי מבין אותן... תוך מרתון אחד, ולפעמים רק מפגש בודד של שע' ספורות, אלון סגר אותי על החומר ויצאתי ממנו בתחושה חיובית לקראת המבחן, תוך שהוא מצייד אותי בכל החומר כתוב. ממליץ מקרב לב על באומן, אין עוד מורים כמוהו. בזכות אלון באומן סיימתי התואר, בהצלחה! במספר קורסי מתמטיקה שונים (מדח, מדר, הרמונית, נומרית) כמו סטודנט טוב מן המניין התעצלתי להיכנס להרצאות, כי מי מבין אותן... תוך מרתון אחד, ולפעמים רק מפגש בודד של שע' ספורות, אלון סגר אותי על החומר ויצאתי ממנו בתחושה חיובית לקראת המבחן, תוך שהוא מצייד אותי בכל החומר כתוב. ממליץ מקרב לב על באומן, אין עוד מורים כמוהו. 

רן מאירי

אפקה

אלון לימד אותי את רוב הקורסים שעשיתי בלימודיי האקדמיים. מכיר את החומר בצורה המעמיקה ביותר של כל קורסי המתמטיקה המתקדמים. מסביר לאנשים. מומלץ יותר מכל אתר אחר!!!!

עומר נידם

אפקה

מקצוען, מסביר מצוין והגון

אלכס

אפקה

מורה מצוין, בקיע בחומר ובמבחנים. ממליץ מאוד! 

ניב פרי

אפקה- המכללה להנדסה

עם אלון התחלתי ללמוד מתחילת סמסטר א שנה ראשונה ועד היום, (סמסטר ב שנה שניה) את רוב מקצועות המתמטיים, במרתונים ובנוסף שיעורים פרטיים. אני חייב לציין לשבח קודם כל בחדות הדברים, התרכזות בנושאים החשובים ובדרכי פתירה נכונות ויעילות, מה שלא ניכר בהרצאות על ידי המרצים. מורה נחמד וסובלני. ממליץ ביותר ! 

לנצמן אלכסנדר

מכללת אפקה

תותח שיודע ללמד את כל מקצועות של המתטיקות

יש לכם שאלות? צרו קשר ונשמח לסייע